Способи доставки!

Адресна кур’єрська доставка!
Такий вид доставки здійснюється тільки в межах міста Києва! Кур’єрська доставка здійснюється в термін від 1 до 3 робочих днів з моменту підтвердження замовлення менеджером! Вартість кур’єрської доставки по місту Києву становить 50 грн!

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта!
Відправка замовлень проводиться в робочі дні з понеділка по суботу!
Замовлення, оформлені і сплачені до 12 годин, відправляються в той же день, якщо про інший термін не повідомив менеджер при підтвердженні замовлення!
Замовлення, оформлені і сплачені після 12 години, відправляються на наступний робочий день, якщо про інший термін не повідомив менеджер при підтвердженні замовлення!

При використанні послуги Накладений платіж при відправці товару Новою поштою:
– замовлення, оформлені і підтверджені до 12 годин, відправляються в той же день, якщо про інший термін не повідомив менеджер при підтвердженні замовлення!
– замовлення, оформлені і підтверджені після 12 години, відправляються на наступний робочий день, якщо про інший термін не повідомив менеджер при підтвердженні замовлення!
Звертаємо увагу, що при оформленні післяплати, крім послуг доставки, передбачених тарифами компанії Нова пошта, вартості товарів, обраних в нашому інтернет магазині, додатково оплачується послуга по використанню післяплати
(20 гривень + 2% від вартості товару).